حضور انجمن پیشکسوتان ورزشی استان زنجان در هفت باغ مهربانی

به گزارش موسسه خیریه فرزانگان سالمند زنجان، انجمن پیشکسوتان ورزشی استان زنجان امروز طی مراسمی، میهمان پدربزرگ‌های هفت باغ مهربانی زنجان بودند.

در این مراسم که صبح امروز برگزار شد، جمعی از بزرگان ورزش استان زنجان در دیداری صمیمانه میهمان پدربزرگ‌های هفت باغ مهربانی بودند و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف مرکز هفت باغ مهربانی، از تمبر عبدالله شرفی از پدربزرگ‌های هفت باغ مهربانی و پیشکسوت ورزش بسکتبال استان زنجان رونمایی کردند.

در این مراسم ابوالفضل خلیلی رئیس انجمن پیشکوستان ورزش استان زنجان با تاکید بر اینکه باید قدردان داشته‌ها و بزرگان خود بود، اظهار کرد: امثال  شرفی‌ها در ورزش استان کم بوده و باید قدر این پیشکسوتان را دانست.

وی با بیان اینکه شرفی از جمله ورزشکاران پیسکوت و قدیمی و همچنین از جمله ورزشکاران ارزنده استان زنجان بوده است، خاطرنشان کرد: وی هم دوره مشحون از بزرگان بسکتبال ایران بوده است.

رئیس انجمن پیشکسوتان ورزشی استان زنجان با اشاره به رونمایی از تمبر شرفی پیشکسوت ورزش استان و از پدربزرگ‌های هفت باغ مهربانی، ابراز کرد: برای هر فردی امکان چاپ تمبر وجود ندارد و این نشان از بزرگی این فرد است.

خلیلی با بیان اینکه حال و هوای پدربزرگ‌های هفت باغ مهربانی و شور این افراد در این مرکز به ما نیز روحیه و امیدواری داد، تصریح کرد: این مرکز و مدیر و پرسنل آن زحمات زیادی را متحمل شده و کار این افراد و همچنین هیأت مدیره و رئیس و ... بسیار قابل تقدیر است.

در انتهای این مراسم چهار پدربزرگ هفت باغ مهربانی ضمن خوشآمدگویی به پیشکسوتان ورزشی استان زنجان، شعرهای خود را برای حضار قرائت کردند و همچنین با اهدای لوح‌هایی از مدیر مرکز نگهداری هفت باغ مهربانی و تعدادی از پرسنل این مرکز تقدیر شد.
انتهای پیام/الف/میم


date_range ۱۳۹۶/۱۰/۲۲، ۱۱:۴۴:۲۰       visibility 118
Facebook    Google    LinkedIn    Twitter

با کمک به هفت باغ مهربانی همیار سالمندان فرزانه باشیم